26-28 Ocak 2018 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonasında 3-D sınıfı öğrencilerimizden Alin FIRAT ve takımı Mix Age kategorisinde 1.olarak altın madalya almaya hak kazanmışlardır. 
Öğrencimizi tebrik eder , başarılarının devamını dileriz. 

 

 

 

 

 

 

 
Kategori Genel

    Yükselen ilkokulu 2,3 ve 4.sınıf öğrencilerimize Ankara Emniyet Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından  "Yaya ve Yolcu Güvenliği" eğitim semineri düzenlenmiştir. Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında aldıkları eğitim sonunda Trafik Dedektif kimlik kartları ve stickerlar çocuklarımıza dağıtılmıştır.

   

 

 

 

 

 

 

Kategori Genel
Perşembe, 15 Şubat 2018 15:09

1. SINIFLAR AÇIK SINIF UYGULAMA PROGRAMI

 

    

 

 

 

 

 

Kategori Genel
Perşembe, 15 Şubat 2018 09:59

VELİLERLE KAHVALTI ETKİNLİĞİ

Yükselen Kolejinin 4.sınıf   öğrencilerinin velileri, öğretmenler ve idareciler okulumuzda  düzenlenen brunchda bir araya geldiler.Okulumuz yemekhanesinde yapılan açık büfe eşliğinde uzun zamandır sohbet etme fırsatı yakalayamayan veliler birbirleriyle ve öğretmenlerle uzun süre sohbet ettiler.

 

   

 

 

 

 

 

Kategori Genel
Çarşamba, 07 Şubat 2018 16:25

ANASINIFI A MEYVE SUYU HAZIRLIYOR

Miniklerle öncelikle temizlik konusuna dikkat çekmek amacıyla,ön hazırlık olarak ellerini yıkayarak etkinliğe geçtik.Portakal ve mandalinaları ikiye kestikten sonra,bütün -yarım kavramına dikkat çektik.Sonra portakal ve mandalina sıkma işlemini gerçekleştirip,hazırladıkları meyve sularını bardaklarına kendileri doldurdu.Bu sırada taze sıkılmış meyve suyu içmenin,sağlığımız üzerindeki olumlu etkilerini konuşarak,işlem görmüş meyve suyu içerken daha dikkatli olunması gerektiğini vurguladık.

   

 

 

 

 

Kategori Ana Sınıfları
Çarşamba, 07 Şubat 2018 14:58

AS/B C VİTAMİNİ ETKİNLİĞİ

 

 

 

 

 

Kategori Ana Sınıfları
Salı, 06 Şubat 2018 11:24

ŞUBAT AYININ KİTAPLARI

ÇOCUK KİTABI
 
 
 
 
 
  VELİ KİTABI
 
 

 

 
 
Kategori Genel

12-14 Ocak 2018 tarihlerinde Ankara'da düzenlenen AS-ES Minikler Türkiye Okçuluk Şampiyonasında 4H sınıfı öğrencilerimizden Eylül ADIGÜZEL ve takımı 2.olarak gümüş madalya almaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 
 
Kategori Genel
Pazartesi, 05 Şubat 2018 09:17

AS/D NEFİS MEYVE SUYU

 

 

 

 

Kategori Ana Sınıfları
Page 1 of 37