Doğukent Özel Yükselen İlkokulu  4/A sınıfı 28 Mayısta yaptıkları yıl sonu gösterisinde cüppe giyip kep atarak, mezuniyeTlerini de kutladılar.Mezuniyet belgelerini aldılar.Kendilerini tebrik eder,başarılarının ömür boyu sürmesini dileriz...

 

 

 

 

Kategori Genel

 

Kategori Genel
Pazartesi, 18 Mart 2019 10:13

DOĞUKENT YERLEŞKESİ "MÜZE PROJESİ"

Yükselen Koleji Doğukent Kampüsü'nde öğrencilerimizin yaratıcı düşünme becerilerini geliştiren, yaparak-yaşayarak öğrenmelerine olanak tanıyan, araştırma ve incelemeye yönlendiren Müze Projesi kapsamında 4-A sınıfı öğrencilerimiz kendi müzelerini oluşturdular ve sergiye sundular.
 
Kategori Genel

4/A sınıfı beden eğitimi ve spor dersinde atletizmde "uzun atlama" branşını tanıdı. Uzun atlamanın temel tekniklerini öğrenen öğrencilerimiz sırayla deneyerek branşı deneyimledi. 

Kategori Genel

4/A Sınıfı Beden Eğitimi ve Spor dersinde koşu ve esneme egzersizlerinden sonra voleybolda parmak pas çalışmaları yaptı. 

Kategori Genel

 “Doğukent 4th graders’ weird animals presentations” 

Kategori Genel

Dogukent Özel Yükselen İlkokulu 4/A sınıfı Şehit Hüseyin Gültekin Bilim ve Sanat Merkezi'ne yaptıkları gezide, ıhlamur baskı atölyesinde tişörtlerine ıhlamur baskı yaptılar.Ayrıca diğer atölyelerde yapılan çalışmaları da yerinde gözlemlediler.Öğrencilerimiz tüm atölyelerde yapılan çalışmaların sergilerini de gezme imkanı buldular. 

 

 

 

 
Kategori Genel

4/A SINIFI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR DERSİNDE BASKETBOL DA TOP SEKTİRME VE ŞUT ATMA ÇALIŞMALARI YAPTI. ÖĞRENCİLERİMİZ YARIŞMA PARKURLARIYLA HEM ÖĞRENDİKLERİ TEKNİKLERİ UYGULADILAR HEM DE DOSTÇA OYNAMA VE YARIŞABİLME DUYGUSUNU GELİŞTİRDİLER.

Kategori Genel
Çarşamba, 02 Ocak 2019 16:00

4/A MUTFAK ETKİNLİĞİ

4/A sınıfı olarak Mutfak Etkinliğimizde yaptığımız Makarna Garnitürünün tadına doyamadık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Çarşamba, 02 Ocak 2019 13:07

DOĞUKENT YERLEŞKESİ FUTSAL TURNUVASI 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kategori Beden Eğitimi
Page 1 of 3